DSC_2328.jpg

Vitezslav malina
photographer

Víťovým snem je vybudovat obrovský jablečný sad a vyrábět nejlepší cider široko daleko. Mezi jeho speciální schopnosti patří to, že dokáže ujít 100 kilometrů přes hory na jeden zátah a přitom vám v klidu fotit portréty. Takže než ten jablečný sad sežene, fotí pro vás svatby, lásku, přírodu, lásku v přírodě a přírodu na svatbě...

Strašně ho baví takový to, když vám vítr na louce rozfouká vlasy do obličeje, vy nevíte co s tím a než to spravíte, je to vyfocené a vytištěné.

malinaphoto.cz / Facebook / Instagram

 
DSC_2322.jpg

Petr "nox" novak
videomaker

Miluje Jak jsem poznal vaši matku (protože je to pravda), český hory a vyvolávání filmů. Má titul z komunikace všeho druhu. Až bude velkej, chce jezdit v Mustangu Shelby GT 350 z šestašedesátýho a je jedno, v jaký barvě. Lidi říkaj, že z toho vyroste... 

Na svatbě většinu času upřeně hypnotizuje displej a ve chvilkách volna zapřede s hosty řeč o čemkoliv od přistání na Měsíci po vaření špenátových lasagní. Video zásadně stříhá do tří do rána u půllitru mlíka, ve kterým ale musí být minimálně šest lžiček Granka.

noxphoto.cz / VimeoInstagram

 
DSC_2338.jpg

katerina barvirova
photographer

Káťa je Káťa, ale taky Opuncie Tečkovaná – máma jí tak totiž říká od malička, takže se to s ní táhne něco málo přes 20 let. Peťa jí proto místo kytek nosí taky kaktusy. O focení mluví hned jak vstane a skončí teprve ve chvíli, kdy usne. Jednou nám taky dělala modelku na výletě v Rakousku a skončilo to velkou lovestory... 

Na svatbě pobíhá nejradši od rána do večera s digitálem nebo Instaxem a všechno vyvolané lepí hned do knížek nebo rozdává na potkání.

opuntiaphoto.com / Facebook / Instagram

 
DSC_2331.jpg

KLarA STOJANOVIcOVa
FOTOGRAFKA

V ideálním světě by Klára ráda brázdila svět v obytném autě, v jedné ruce foťák a v druhé vodítko. A v kufru by měla spoustu hrozně moc hezkých šatů, které nikdy nevyužije.

Ideální svět není tak daleko od toho reálného (a ten obytňák jednou přijde, určitě), takže když na vás chvíli nebude mířit na svatbě foťákem, bude se rozplývat nad šaty, doporučovat místa na (svatební) cesty a probírat domácí mazlíčky. Pokud teda nebude mít plnou pusu koláčků (ano, uznáváme, jí za dva, ale je to opravdu jen jedna osoba).

klarafoti.cz / Facebook / Instagram

 
DSC_2325.jpg

martina frankova
make-up & hair & styling

Chodit s Martinou po obchodech je jako mít Vánoce, ale nevíme proč.

Martina moc ráda chodí po obchodech a svatebních salonech a v oboru je nejdéle z nás všech, proto skoro neexistuje věc, kterou by o svatbách nevěděla.

Většinu času tráví se štětečkem v ruce a maluje nám na nevěsty a jejich týmy družiček nádhernou vizáž, spolu s božím účesem navrch.

martinastyling.cz / Facebook / Instagram

 
DSC_2332.jpg

VERONIKA MYKOLENKO
make-up & hair

Úplně poprvé spolupracovala Verča s Petrem na jednom projektu a od té doby jí celý náš tým píše čím dál častěji kvůli čím dál zajímavějším věcem.

Její stránky jsou plné skvělých nápadů vytvořené s věhlasnými fotografy, např. Alexandrem Belem, Tomášem Gálem a dalšími.

Verčin web prostě stojí za podívání a její práce za zprávu!

mykolenko.com / Facebook / Instagram